W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

        big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Dla nowej "Specjalnej"

- Otwiera się szansa rozwiązania problemu, z którym Powiat zmagał się przez lata – tak o decyzjach radnych miejskich i powiatowych mówił Wicestarosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak. Podczas XXXIV Sesji Rady Powiatu (11.05.17r.)- po długiej dyskusji - radni powiatowi jednomyślnie głosowali w sprawie darowania budynku przy ul. Zwycięstwa Gminie Miejskiej Bolesławiec. Natomiast dzień wcześniej radni miejscy przekazali również w formie darowizny budynek po szkole podstawowej  przy ul. Bankowej, który po gruntownej adaptacji spełni wymogi wychowanków Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych.

Przestronne, w pełni wyposażone sale lekcyjne oraz pomieszczenia terapeutyczne, umożliwią edukację oraz bezpieczne i efektywne funkcjonowanie wychowanków, a praktyczna wina przyczyni się do przyjaznej komunikacji w obiekcie. Takie rozwiązanie zostało zaakceptowane przez rodziców, dyrekcję i grono pedagogiczne, którzy aktywnie uczestniczyli w pracach na etapie projektu.