W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

        big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Zwycięski BKS Bolesławiec

W tradycyjnych już Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej o puchar Zarządu Powiatu Bolesławieckiego bezkonkurencyjna okazała się drużyna BKS Bolesławiec i to właśnie piłkarze z tej drużyny - po zaciętych meczach - odebrali puchar z rąk Starosty Bolesławieckiego Karola Stasika oraz członków Zarządu Powiatu Stanisława Chwojnickiego i Zbigniewa Mitery – pomysłodawcy turnieju.

Sobotnie przedpołudnie (3.03.17r.) w hali I LO sprzyjało też drużynie GKS Gromadka, która zajęła drugie miejsce. Trzeci był GKS Tomaszów Bolesławiecki, a na miejscu czwartym znalazł się LKS Kraśnik Dolny. Nie zbrakło indywidualnych gwiazd rozgrywek.  Królem Strzelców został Kamil Posadowski z BKS Bolesławiec. Najlepszym Bramkarzem okazał się Patryk Szulc z LKS Kraśnik Dolny. Na tytuł Najlepszego Zawodnika zapracował Michał Rosa z klubu Chrobry Nowogrodziec. Dziękujemy za sportowe emocje i gratulujemy nagrodzonym.