Nabór do projektu "Centrum Wsparcia Rodziny w Powiecie Bolesławieckim"

28 lutego  w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bolesławcu odbyło się spotkanie informacyjne w ramach projektu "Centrum Wsparcia Rodziny w Powiecie Bolesławieckim" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, podczas którego zostały przedstawione założenia dotyczące realizacji projektu.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu bolesławieckiego, z którymi realizatorzy projektu uzgodnili szczegóły dotyczące prowadzonej przez PCPR w Bolesławcu rekrutacji uczestników projektu. Szczegóły projektu do pobrania tutaj .