W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                  Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Mistrzostwa w siatkówce "trójkami"

miniaturka

Prezentujemy wyniki mistrzostw powiatu szkół podstawowych w siatkówce "trójkami", które odbyły się 21 marca w Szkole Podstawowej w Iwinach. Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminy Dolnośląskich Igrzyska.

 

 

 

 

 

K O M U N I K A T     K O Ń CO W Y

 

Z MISTRZOSTW POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SIATKÓWCE „TRÓJKAMI” NA ROK SZKOLNY 2011/2012.

 

Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK, zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk,  dn.21.03.12. w SP Iwinach.

 

WYNIKI  TECHNICZNE  DZIEWCZAT

 

SP 4 Bolesławiec - SP Iwiny 2 : 0 (25:14, 25:10)

SP Iwiny  - SP Kraśnik 1 : 2 (13:25, 25:22, 9:15)

SP Kraśnik - SP 4 Bolesławiec 2 : 1 (25:20, 10:25, 15:9)

 

WYNIKI  TECHNICZNE  CHŁOPCÓW

                                                                                                                                                          

SP 4 Bolesławiec - SP Raciborowice 2 : 0 (25:19, 25:3)

SP Raciborowice - SP Kraśnik 0 : 2 (17:25, 17:25)

SP Kraśnik - SP 4 Bolesławiec 2 : 1 (25:23, 6:25, 15:9)

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  DZIEWCZĄT

 

1. SZKOŁA  PODSTAWOWA  4  BOLESŁAWIEC  4 PKT. 4 : 0

2. SZKOŁA  PODSTAWOWA  IWINY 3 PKT. 2 : 2

3. SZKOŁA  PODSTAWOWA  KRAŚNIK  DOLNY 0 PKT 0 : 4

4. SZKOŁA  PODSTAWOWA  OSIECZNICA nie dotarła na zawody.

 

Wyniki drużyny z Kraśnika Dolnego zweryfikowano jako walkowery dla przeciwnych drużyn, za grę nieuprawnionej zawodniczki.

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  CHŁOPCÓW

 

1. SZKOŁA  PODSTAWOWA  KRAŚNIK  DOLNY 4 PKT. 4 : 1

2. SZKOŁA  PODSTAWOWA  4  BOLESŁAWIEC 3 PKT. 3 : 2

3. SZKOŁA  PODSTAWOWA  RACIBOROWICE 2 PKT 0 : 4

4. SZKOŁA  PODSTAWOWA  OSIECZNICA nie dotarła na zawody.

 

  Mistrzyniami Powiatu zostały: Szwed Nicol, Sarkowicz Marta, Kozinoga Wiktoria, Furdyna Natalia, Olszowy Martyna, Kownacka Natalia i Zborowska Klaudia (op. Górska Marta) i to one zagrają w zawodach Strefowych 26.03.12. w Smolniku.

Mistrzami Powiatu zostali: Bryłkowski Marcin, Łukasiewicz Marek, Miżdal Emanuel, Machacz Arkadiusz, Czarnota Mateusz i Pałucki Michał (op. Michalska Ala) i oni zagrają 27.03.12. w też Smolniku.

Uczestniczące szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Organizator sportu szkolnego PCEKK MOS  -  Stanik Jerzy.